Обладнання для пральні та хімчистки

Група компаній «Лондри Трейд» рада вас вітати на своєму сайті. Тут ви знайдете все необхідне для організації і роботи професійної пральні або хімчистки: пральне обладнання, професійну хімію, тематичні статті
Головна

При необхідності можна купити повний комплект обладнання для міні-пральні або пральні самообслуговування.

Головна

Компанія пропонує також послугу «пральня під ключ» — розрахунок навантаження, проект, підбір техніки та план її розстановки, поставка обладнання, монтаж і пусконалагоджувальні роботи, навчання співробітників, гарантійне та сервісне обслуговування.

Обладнання для пральні в «Лондрі Трейд»
why1
Широкий вибір
На сайті представлені сучасне професійне пральне обладнання, комплектуючі, запчастини, професійна хімія. Ви можете повністю оснастити ваш цех або підприємство.
why3
Техпідтримка і консультації
Монтаж і пусконалагоджувальні роботи, настройка технологічного циклу, навчання персоналу. Гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування. Консультації інженерів і хіміків-технологів. Зосередьтеся на своєму бізнесі — всі технічні питання ми беремо на себе.
why5
Доставка по Україні
Ми працюємо з усіма регіонами, крім тимчасово окупованих.
why1
why2
why3
why4
why5
Головна
 
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
Компанія працює з усіма регіонами, крім тимчасово окупованих.
why2
Якість товару
Ми пропонуємо сертифіковану продукцію провідних світових виробників, відому високою якістю, надійністю і функціональністю. Ваші клієнти будуть задоволені, їх кількість буде зростати
.
why4
Вигідна ціна
Компанія — прямий постачальник пропонованих товарів, має ексклюзивні права продажу на весь модельний ряд. Це дозволяє утримувати прийнятні ціни. Купівля прального обладнання в «Лондри Трейд» — вдала інвестиція в ваш бізнес.
Наші постачальники
unven 09.02.2016
Як замовити обладнання для пральні?

Від правильності вибору техніки для пральні залежить продуктивність роботи підприємства, функціональність і економічність. Самостійно підібрати професійне обладнання — складне завдання. Ми будемо раді вам допомогти.

В каталозі пропонуємо ознайомитися з асортиментом і технічними характеристиками представлених моделей. Для того щоб отримати детальну інформацію, дізнатися вартість, обговорити терміни поставки та інші питання, отримати консультацію інженерів і технологів, телефонуйте нам в офіс або залишайте повідомлення на сайті.

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, відповімо на всі питання, допоможемо зробити правильний вибір.