Обладнання Alliance Laundry Systems

pride 08.04.2016

Alliance Laundry Systems

Alliance Laundry Systems – найбільший виробник професійного та промислового прального обладнання в світі

Ця корпорація володіє декількома відомими брендами Європи і США. Співпраця з ALS дозволяє нам надавати сервісну підтримку всього модельного ряду цього виробника. Ми здійснюємо щомісячні поставки запчастин та витратних матеріалів з європейського складу компанії в Бельгії. В Україні Ви зможете зустріти продукцію цього виробника під торговими брендами Huebsch, UniMac, Speed ​​Queen, IPSO та Primus, яка виробляється на заводах в США і Чехії. Група компаній Лондри Трейд постачає тільки моделі американської збірки заводу в місті Рипон, штат Вісконсін, США.

Alliance Laundry Systems

На український ринок ми імпортуємо професійні пральні та сушильні машини Alliance Laundry Systems, а також промислове пральне устаткування під американською торговою маркою Huebsch®. З усієї лінійки устаткування Huebsch® ми відібрали найбільш конкурентоспроможні моделі промислових пральних машин та сушильних барабанів.

Alliance Laundry Systems приділяє особливу увагу комплектуючим та матеріалам, використовуваних при виробництві машин. Виробництво максимально автоматизовано, все обладнання проходить строгий контроль якості, проходить ряд тестів після випуску з конвеєра.

ALS традиційно займає лідируючі позиції як виробник якісного і надійного устаткування для пралень самообслуговування. У нас можна купити як машини для експлуатації з жетонами, так і моделі з підключенням до централізованої системи оплати з програмним забезпеченням Quantum Gold®.

Інженери нашого Сервісного Відділу допоможуть налаштувати програми прання та сушіння під індивідуальні вимоги замовника.