Обладнання для пральні IPSO

pride 08.04.2016

IPSO

IPSO – провідний світовий виробник професійного обладнання для пралень, преміальний бренд корпорації Alliance Laundry Systems

 

Продукція IPSO випускається більше 40 років, заслужено користується повагою професіоналів за високу технологічність, надійність і продуктивність, якість послуг сервісної підтримки. Бренд представлений більш ніж в 100 країнах світу, оснащує професійною технікою великі і малі підприємства галузі.

Виробник IPSO пропонує широкий вибір пральних, сушильних і прасувальних промислових машин для пралень самообслуговування, комерційних і виробничих пралень. Споживач має можливість підібрати техніку, що відповідає будь-яким завданням. Пропонуються моделі різної місткості, з різною швидкістю обертання барабана, підресорені, з жорстким кріпленням, тощо.

Основні переваги бренду IPSO

  • Технологічність. Розумні машини IPSO — інтелектуальне обладнання для пральні. Виробник застосовує унікальні технології, що дозволяють контролювати витрати води і електроенергії, експлуатувати техніку з максимальною ефективністю.
  • Міцність і надійність. Високі технічні і якісні характеристики в поєднанні з бездоганною сервісною підтримкою вивели IPSO в розряд самих надійних брендів в індустрії прального обладнання.
  • Краща в галузі гарантія. IPSO надає до 3-х років гарантії на запчастини.

Група компаній «Лондрі Трейд» — офіційний партнер IPSO, здійснює прямі поставки прального обладнання, надає консультаційну підтримку, сервісне і гарантійне обслуговування.