BATTISTELLA®

pride 08.04.2016

Anghinetti & Camptel srl

BATTISTELLA® — прасувальне обладнання для професіоналів

 

Battistella — італійський виробник прасувального обладнання з бездоганною репутацією в галузі. В Україні виробник пропонує найоптимальніше співвідношення ціни і якості, надійність та високі експлуатаційні характеристики.

Неймовірно широкий асортимент техніки пропонує як недорогі прасувальні столи для пралень з безліччю додаткових опцій під конкретні завдання, так і високоякісні машини фінішної обробки одягу та білизни.

Прасувальні преси, вакуумні прасувальні столи, парові манекени для верхнього одягу і брюк, парогенератори, пакувальні машини та інше допоміжне обладнання ідеально задовольнять потреби хімчисток та пралень, а також швейної промисловості.

Висока якість збірки устаткування, якість прасування та фінішної обробки, конкурентоспроможні ціни і короткі терміни постачання дозволили концерну завоювати тверду позицію та популярність на українському ринку.

Наші сервісні інженери сертифіковані заводом на проведення всіх видів робіт – монтажу, обслуговування і ремонту. На складі Лондри Трейд завжди в наявності витратні матеріали та запасні частини до цієї італійської техніці.

На нашому порталі ми розмістили тільки найпопулярніші та універсальні моделі італійського заводу. Якщо у Вас є будь-які конкретні вимоги до техніки, то ми зможемо підібрати оптимальну модель.