Anghinetti & CAMPTEL

pride 08.04.2016

Anghinetti & Camptel srl

Anghinetti & Camptel — прасувальне обладнання для професіоналів

Компанії Anghinetti & Camptel — європейські виробники прасувального обладнання з бездоганною репутацією в галузі. Кілька років тому вони злилися в один концерн, але через велику популярність і впізнаваності бренду залишили на ринку обидві торгові марки.

Продукція Anghinetti включає недорогі прасувальні столи для пралень з безліччю додаткових опцій під конкретні завдання.

Camptel international — це повний модельний ряд високоякісних машин фінішної обробки одягу та білизни. Прасувальні преси, вакуумні прасувальні столи, парові манекени для верхнього одягу і брюк, парогенератори, пакувальні машини, конвеєра для одягу та інше допоміжне обладнання ідеально задовольнять потреби хімчисток та пралень, а також швейної промисловості.

Висока якість збірки устаткування, якість прасування та фінішної обробки, конкурентоспроможні ціни і короткі терміни постачання дозволили концерну завоювати тверду позицію та популярність на українському ринку.

Наші сервісні інженери сертифіковані виробником на проведення всіх видів робіт – монтажу, обслуговування та ремонту. На складі Лондрі Трейд завжди в наявності витратні матеріали та запасні частини до цієї італійської техніці. На нашому порталі ми розмістили тільки найпопулярніші і універсальні моделі італійського виробника. Якщо у Вас є будь-які конкретні вимоги до техніки, то ми зможемо підібрати оптимальну модель.