ASKO

pride 08.04.2016

ASKO Professional

ASKO Professional – професійний вибір для міні пралень

ASKO – це міжнародна корпорація з повною лінійкою продуктивних пральних і сушильних машин для міні пралень та пралень самообслуговування. Техніка ASKO дає чудову якість прання, використовуючи при цьому менше води, електроенергії та миючих засобів. Корпус машин виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, деталі та комплектуючі тільки європейського виробництва. ASKO на своїх виробництвах підтримує традиційно високий рівень «скандинавського якості». З 1996 року заводи ASKO сертифіковані за стандартом ISO 9001, що гарантує неперевершену якість техніки. Кілька років тому виробництво перенесли в Словенію.

Скандинавський дизайн професійного прального обладнання відрізняється своєю особливою естетикою і зовнішнім виглядом. В основі дизайну техніки АСКО лежить чистота ліній, простота і природність, які виражаються в підборі відповідного матеріалу і кольору.

Слід зауважити, що дизайн – це не тільки зовнішній вигляд. Тут ви побачите пильну увагу до функціональних якостей та ергономіки моделей.

Моделі обладнання для міні пральні – це результат тісної співпраці між відділом досліджень і розробок ASKO та дизайнерським агентством Propeller в Стокгольмі.

Пральні та сушильні машини можуть бути укомплектовані жетоноприймачами для використання в пральні самообслуговування.

Також у нас можна купити сушильну шафу АСКО. Зрозуміло, що у професійній пральні їй навряд чи знайдеться застосування, але ця техніка дуже корисна на гірськолижних курортах, родинам з дітьми тощо. Така шафа призначена для сушіння одягу, рукавичок та взуття, які змокли, але не потребують прання. В шафі можна сушити делікатні вироби, які не рекомендується сушити в сушильному барабані, оскільки вони можуть втратити свою форму.

У будь-якій пральні потрібна прасувальна техніка. В міні пральню, укомплектовану технікою АСКО, ідеально підійдуть прасувальні катки виробництва GMP (Італія).

ЗАВАНТАЖТЕ брошуру ASKO про професійну техніку зі Швеції. Тут можна знайти детальну інформацію про пральні та сушильні машини, посудомийну техніку та сушильні шафи.