Обладнання DANUBE International

pride 08.04.2016

DANUBE International

DANUBE International — ваш професійний вибір

 

Цей французький виробник є одним з провідних підприємств бізнес-групи ONNERA GROUP. Сюди також входять відомі європейські виробники – Fagor, Domus, Primer та інші. DANUBE має тривалу історію виробництва якісних промислових пральних машин, в тому числі і машин бар’єрного типу. Також тут виробляють сушильно-прасувальні каландри, які займають велику частку ринку Європи та США.

Завод компанії знаходиться недалеко від Орлеана. Сьогодні, завдяки використанню новітнього обладнання на підприємстві та 60-річному досвіду роботи, компанія DANUBE визнана одним з лідерів серед виробників промислового прального обладнання. Ця першість підтверджується якістю та робочими характеристиками виробленої техніки, а також різноманіттям рішень, які пропонуються клієнтам. Серед клієнтів заводу не тільки лікарні, готелі, ресторани, комерційні пральні та інші кінцеві споживачі, а й ряд світових заводів-виробників, що продають деякі моделі DANUBE під своїми торговими марками.
Вся продукція на заводі збирається з вузлів і частин найвищої якості, обов’язково європейського виробництва. Завод має сертифікат ISO 9001, дає тривалу гарантію на всю техніку.

Гарантію заводу на території України підтримує група компаній “Лондрі Трейд”. Всі інженери Сервісного Відділу сертифіковані виробником для проведення будь-яких видів робіт – монтажу устаткування, сервісних та ремонтних робіт. На нашому складі завжди в наявності витратні матеріали та запасні частини до техніки DANUBE.