Допоміжне обладнання

unven 07.03.2016

Допоміжне обладнання для пральні та хімчистки

Пропонуємо допоміжне обладнання для пральні та хімчистки італійського виробництва. Широкий асортимент цієї продукції має великий ресурс роботи, виробляється з використанням якісних вузлів, комплектуючих та матеріалів. Завдяки прямим поставкам з заводу в нас невисока ціна, великий вибір транспортних візків для пральні та додаткового обладнання для хімчистки.

Найпопулярніші моделі завжди в наявності на нашому складі. Інше допоміжне обладнання постачається в індивідуальній комплектації з необхідними клієнтові опціями. Наприклад, конвеєри для одягу, можуть бути зроблені заводом за індивідуальними кресленнями відповідно до специфіки габаритів приміщення замовника. Такі конвеєри можуть використовуватися не тільки в хімчистках та пральнях, а й в гардеробах, ательє.

Терміни поставки, в залежності від обраної моделі, складають 10-30 днів. Гарантія на всю техніку Battistella® (Італія) становить 12 місяців. Гарантійні зобов’язання заводів виробників на території України несе група компаній «Лондри Трейд».

Телефонуйте!