header-bg ukr alt
Допоміжне обладнання
unven 18.03.2016

Пакувальна машина для одягу

ціна договірна

Пакувальна машина для одягу

ціна договірна
© Юрченко Аделаида

Простота, ефективність, невисока ціна – пакувальна машина для одягу Battistella

Крім прасувального обладнання високого класу, компанія Battistella (Італія) випускає якісне допоміжне обладнання для хімчистки – парогенератори, плямовивідні столи/кабіни тощо. Пакувальна машина для одягу не є винятком. Популярний в Європі виробник заслужив бездоганну репутацію в галузі завдяки якості та надійності продукції. Лондри Трейд, як представник заводу в Україні, підтримує гарантійні зобов’язання, здійснює ремонт і сервісне обслуговування обладнання Battistella.

Пакувальна машина необхідна в будь-який хімчистці. По закінченню фінішної обробки виробів, одяг упаковується в поліетилен шириною до 750 мм і видається клієнту. Відповідно до санітарних норм України чисті і прасовані вироби повинні бути упаковані. До основних переваг цих машин можна віднести надійність, простоту у використанні і невибагливість в обслуговуванні. Також у цих моделей приваблива ціна, а витратні матеріали (плівку) можна недорого купити у вітчизняного виробника.

Купити пакувальну машину для одягу можна двох видів. Завод пропонує модель, що стоїть окремо і машину, яка кріпиться на стіну. Обидві моделі компактні, економлять місце, дозволяють швидко і якісно упакувати одяг.

Наш Відділ техпідтримки сертифікований компанією, проводить гарантійні, сервісні та ремонтні роботи обладнання. Після монтажу наші фахівці навчать персонал хімчистки правильної експлуатації техніки Battistella.

Технічні характеристики

Пакувальна машинаMEDUSAMEDUSA/S
Живлення230/1/50230/1/50
Споживання електроенергії0,35 кВт0,35 кВт
Вага35 кг65 кг
Кріпленнянастінне підлогове
Товщина плівкине більше 100 мікронне більше 100 мікрон
Ширина плівки не більше 750 ммне більше 750 мм
Зріз плівкивигнутийвигнутий
Розміри80×51×60 см83×70×173÷213 см