header-bg ukr alt
Допоміжне обладнання
unven 18.03.2016

Плямовивідні столи

ціна договірна

Плямовивідні столи

ціна договірна
© Юрченко Аделаида

Професійний плямовивідний стіл незамінний в будь-який хімчистці

Крім висококласного прасувального обладнання, компанія Battistella B.G. (Італія) виробляє допоміжне обладнання для хімчистки. Найпопулярніший виробник в Європі, який заслужив бездоганну репутацію в галузі. Будучи представником заводу в Україні, ми виконуємо гарантійні зобов’язання, здійснюємо ремонт і сервісне обслуговування будь-якої техніки Battistella®.

Стіл для виведення плям – це обов’язкова “бойова одиниця” в будь-який хімчистці. Однією з головних причин, за якими одяг здають в хімчистку – це наявність плям різного походження. Для успішного видалення плям дуже важлива комбінація з досвідченого технолога, якісних засобів для виведення плям та функціонального плямовивідного столу.

При виробництві Battistella використовує високоякісну нержавіючу сталь, стійку до корозії та агресивного хімії. Столи можна укомплектувати всіма необхідними аксесуарами. Конструкція столу компактна і ергономічна, служить не один десяток років. Компанія пропонує дві моделі столів для виведення плям за привабливою ціною.

Стіл для виведення плям VENERE

Повністю автономна модель з встановленим повітряним компресором. Монтується легко та швидко. Також тут встановлено вакуумний мотор, два пістолета для виведення плям та повітряний пістолет. В якості додаткової опції можна замовити повітряно-паровий пістолет для виведення плям паром. У нас також можна купити модель з підключенням до зовнішнього компресора стисненого повітря.

Видалення плям відбувається “холодним методом”, що виключає знебарвлення та деформацію тканини, не залишає розводів.

У нас завжди на складі великий вибір оригінальних запчастин та витратних матеріалів для техніки виробника. Інженери Технічного відділу пройшли сертифікацію в Battistella на проведення будь-яких типів робіт – монтаж, сервісне обслуговування та ремонт.

Технічні характеристики

МодельVENEREVENERE з компресором
Висота поверхні для виведення плям94 см94 см
Потужність вакуумного мотора375 Вт375 Вт
Компресор, потужність-0,73 кВт
Компресор, об`єм бака-25 л
Тиск стисненого повітря8-10 бар8-10 бар
Стандартна напруга220/1/50220/1/50
Напруга на вимогу-380/3+N/50
ГАБАРИТИ
Ширина (см)130130
Глибина (см)5050
Висота (см)182182
Вага (кг)5590