Обладнання Firbimatic

pride 08.04.2016

FIRBIMATIC - обладнання для хімчистки №1

FIRBIMATIC — обладнання для хімчистки №1 в Україні

 

Завод FIRBIMATIC є головним виробництвом концерну FMB, що випускає близько 500 машин хімчистки на місяць. Концерн складається з п’яти заводів, де відбувається збірка, і шести заводів, де виготовляють “бляшанку” та холодильні агрегати для машин хімчистки.

При проектуванны кожної машини FIRBIMATIC враховуються найсуворіші стандарти якості та екологічної безпеки, але при цьому моделі залишаються легкими в управлінні та обслуговуванні клієнтом. У виробника незрівнянно широкий модельний ряд для різноманітних ринків, а також для роботи зі стандартними і з альтернативними розчинниками. З конвеєрів самого заводу Firbimatic щомісяця виходять 100-120 машин хімчистки, які поставляються на ринки США і Європи. Торгова марка заводу – це показник якості, надійності, простоти використання і обслуговування. Завод випускає машини хімчистки, що працюють на декількох видах розчинника, в тому числі перхлоретілені та вуглеводні. Firbimatic – лідер концерну, на якому випущена кожна друга машина хімчистки в світі!

В Україні ми зустрічали моделі машин сухого чищення цього виробника, які поставляли ще в радянські часи, але машини в працездатному стані та дають чудову якість чистки.

Завод Firbimatic надає технічну підтримку старому модельному ряду. Тут завжди можна замовити запчастини та витратні матеріали. Наша компанія є ексклюзивним постачальником цієї техніки в Україні і готова надавати підтримку клієнтам зі старим обладнанням Firbimatic. Інженери нашого Сервісного Відділу пройшли стажування на заводі в Італії, мають сертифікати на проведення всіх видів робіт – монтаж, сервіс і ремонт обладнання FIRBIMATIC.