GMP Commerciale

pride 08.04.2016

GMP Commerciale srl

GMP Commerciale (Італія) – встановлює стандарти для прасувального обладнання

GMP – це найвідоміший у Західній Європі виробник прасувальних катків. Компанія була заснована в 1946 році і протягом більше 30 років встановлює стандарти для прасувального обладнання цього класу в Європі та в світі. Сьогодні GMP пропонує широкий модельний ряд прасувального обладнання для міні пралень, а також промислових пралень малої та середньої продуктивності.

Професійні та промислові пральні машини, а також сушильні барабани GMP постачає під торговою маркою AIRON. Прасувальні катки та каландри – під торговою маркою GMP. У нас в країні за багато років компанія GMP зарекомендувала себе як надійний виробник високоякісного обладнання.

Прасувально-сушильні катки (каландри) серії G легкі в управлінні, дають чудову якість прасування і виходять із заводу компанії вже з усіма необхідними опціями (хромований вал, регулятор швидкості тощо).

Прасувальні катки укомплектовані найщільнішою на ринку України термостійкою тканиною (400 г/м²), яка служить в кілька разів довше, ніж аналоги на катках конкурентів. Два модельні ряди прасувальних катків цього виробника зможуть задовольнити будь-які потреби та будь-який бюджет.

Лондри Трейд – представництво GMP Commerciale в Україні з 2005 року. На нашому складі завжди в наявності запасні частини та витратні матеріали для техніки цього виробника. Ми також пропонуємо короткі терміни поставки витратних матеріалів до прасувальної техніки інших виробників.