header-bg ukr alt

Обладнання для пральні в готелі

unven 07.03.2016

для-гостиниц

Наявність власної пральні в готелі має незаперечні переваги: ​​якість прання знаходиться під Вашим контролем, збільшується термін експлуатації білизни, незалежність від коливань цін на послуги і часу виконання замовлення.

При підборі прального обладнання враховують кількість білизни, ступінь забруднення, склад тканини (бавовна, льон, махрова тканина тощо), Потоки білизни (пряма постільна та ресторанна білизна, махрова, фасонна білизна), місце розташування пральні (перший поверх, підвал, окремо розташована будівля), режим роботи (1 або 2 зміни) тощо.
Вибираючи обладнання необхідно врахувати, що професійна пральна машина в середньому за 8 годин роботи зробить 8-10 циклів для слабо і середньо забрудненої білизни і 5-6 циклів для сильно забрудненої білизни з кольоровими плямами, плямами жиру, крові тощо, а сушильна машина виконає близько 10 циклів.

 

Пральня для готелів продуктивністю до 100 кг в зміну

Для мотелю, хостелів, міні-готелів, саун, невеликих ресторанів, де потреба в пранні становить від 50 до 100 кг в зміну краще використовувати професійні машини з циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, безшумні, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Прасувальний каток з регулятором швидкості дасть відмінну якість прасування. У такій пральні може працювати 1-2 людини.

 
2.1
 

Пральня для готелів продуктивністю до 300 кг в зміну

Для готелів, ресторанно-готельних комплексів, фітнес-центрів тощо, потреба в обробці білизни яких становить від 200 кг в зміну. Пральні подібної потужності розташовуються в окремих будівлях або в цокольному поверсі. Для таких пралень потрібно підбирати промислові машини великого завантаження в корпусі з нержавіючої сталі, одна компактна прально-сушильна машина для прання малих обсягів білизни та одягу гостей, а також прасувальний каландр з хромованим валом. Для фасонного білизни персоналу та речей клієнтів є потреба у професійному прасувальному столі з електро-паровою праскою.

Вибирайте високошвидкісні підресорені машини (віджим 700-1000 об/хв). Машини з віджиманням до 500 об/хв дають білизну з 70%-80% залишкової вологості. При віджиманні 1000 об/хв вологість білизни складе 50%, що скорочує цикл сушіння та економить електроенергію. Білизну після прання можна без досушування відправляти на сушильно-прасувальний каток. Для економного прання краще програмований мікропроцесор. Він дозволяє створювати власні програми, з огляду на специфіку та ступінь забруднення білизни. Всі моделі пральних машин DANUBE мають вільно програмований мікропроцесор та можливість підключення дозаторів для професійної хімії.