Обладнання для пральні самообслуговування

unven 07.03.2016

Повний комплект обладнання для пральні самообслуговування

 

прачечная самообслуживания

Побутова техніка не може використовуватись як обладнанням для пральні самообслуговування. Її ресурс не перевищує 1500 циклів. При 8-годинному робочому дні він вичерпується через 200 днів. Гарантія на побутові пральні машини закінчується з початком комерційного використання. Якщо це не написано в інструкції, вам повідомлять про це співробітники сервісного центру.

У пральні самообслуговування слід встановлювати професійне обладнання. Тільки в цьому випадку вам гарантовані висока продуктивність, стабільна робота і мінімізація витрат, а отже — прибутковість вашого бізнесу.

 

                                 Яке обладнання купити для пральні самообслуговування?

 

Професійна пральна машина 10 кг з сушінням

Професійне пральне обладнання має високий запас міцності: машини тестуються виробником на 15 000–30 000 циклів прання. Моделі маркуються як Professional або Commercial. Завантаження машин на 8–12 кг не є ознакою професійної техніки.

Головна перевага професійного обладнання — швидкість роботи. Клієнти не готові проводити в пральні півдня. У побутовій машині цикл прання триває близько 2 годин. Стільки ж займає сушка. Цикл «експрес-прання» не є повноцінним циклом прання, не забезпечує потрібної якості.

Потужність ТЕНів професійних пральних машин становить 3–5 кВт, вони працюють в 2–3 рази швидше побутових. Відповідно, ви зможете обслужити більше клієнтів, заробите в 2–3 рази більше.

Вартість обладнання

 

1 комплект професійного обладнання для пральні самообслуговування (пральна машина + сушильна машина) коштує 3 000–4 500 €. Купуючи прасувальне обладнання (прасувальний каток і професійний прасувальний стіл), ви зможете запропонувати вашим клієнтам додаткові послуги. Відповідно — збільшиться прибуток вашого підприємства. Пропонуємо вам кілька рішень обладнання пральні. Можете вибрати комплектацію, яка відповідає робочій площі вашої пральні та виділеному бюджету.

Пральня самообслуговування продуктивністю 30–35 циклів прання за 12 годин

 

Пральня самообслуговування продуктивністю 30–35 циклів прання за 12 годин (компактний варіант)

Найменування Кількість
1

Прально-сушильна машина NT3
(Двоповерхова модель – пральна внизу, сушка вгорі)

2
 
5.2

Якщо у вас виникли складності, ви не можете визначитися, яка комплектація потрібна вашому підприємству, телефонуйте, пишіть! Ми допоможемо підібрати варіант, максимально підійде для вашого бізнесу.