header-bg ukr alt

Пральня для дитячого садка

unven 07.03.2016

Обладнання пральні для дитячого садка

в детском саду

Досить поширена історія — облаштовуючи пральню, адміністрація дитячого закладу з метою економії купує побутові пральні машини з великим завантаженням. Дуже скоро стає зрозумілим, що рішення було помилковим.

Побутова техніка, розрахована на використання в домашніх умовах, не витримує навантаження. Машини швидко ламаються, а ремонт коштує чималих грошей.

Гарантія виробника не поширюється на машини, які використовуються в професійних цілях. Після кількох ремонтів обладнання відмовляє остаточно, і це цілком закономірно — його ресурс розраховано на дуже обмежену кількість циклів. Знову доводиться шукати кошти на нову техніку.

Яке пральне обладнання купити в дитячий садок?

 

Ті, хто не бажає повторювати помилку, викидати гроші на вітер, приймають правильне рішення про придбання професійних машин.

Ми вже більше 10 років працюємо з дитячими закладами, знаємо про цю ситуацію не з чуток. Хочемо допомогти тим, хто зараз стоїть перед вибором і вирішує, яке обладнання купити для пральні дитячого садка.

Наша порада: якщо ви вмієте рахувати гроші, якщо хочете, щоб ваша пральня безперебійно працювала багато років, щоб у батьків і у перевіряючих органів ніколи не виникало претензій, встановлюйте тільки професійну пральну техніку!

Для тих, хто ще сумнівається, ми підготували короткий огляд, в якому даємо вичерпну інформацію з цього питання.

Чому в пральні дитячого садка має бути професійне обладнання?

 

Пральні машини для професійного прання відрізняються від побутових не тільки більшим завантаженням. Є ряд інших факторів, які дають незаперечну перевагу цій техніці.

Отже, за що ви доплачуєте?

  • Якість прання. Професійні машини перуть на порядок краще, ніж побутові. Для дитячих дошкільних установ, які постійно перевіряються, це має істотне значення.
  • Висока швидкість роботи. Завдяки кільком потужним нагрівальним елементам, професійна машина пере на 50-60 хвилин швидше, ніж побутова. Без перерв можна виконати 8-10 повноцінних циклів прання за робочу 8-годинну зміну. Можливість підключатися до подачі гарячої води і самостійно програмувати кількість полоскань дозволяє ще більше прискорити процес. Сушка білизни проходить приблизно в 2 рази швидше.
  • Зносостійкість. Деталі мають підвищену міцність, стійкі до корозії. Барабани кріпляться на амортизатори. Кількість комплектуючих з пластика — мінімальна. Техніка здатна витримати максимальні навантаження.
  • Довгий термін служби. Професійні пральні машини розраховані на 30 тис. циклів прання. Це приблизно 15 років роботи. Для порівняння: побутові — всього на 1 тис., напівпрофесійні — на 3 тис. циклів. Придбання такої техніки — значно вигідніше. Разова економія при покупці побутової машини, яка вийде з ладу через 1-1,5 роки, обернеться збитками в подальшому.
  • Економія ресурсів. Високий рівень віджимання до 1400 об./хв забезпечує низьку залишкову вологість білизни, що дає можливість заощадити на сушці. Можливість підключення до гарячого водопостачання дозволяє скоротити витрату електроенергії.
  • Просте управління. З великої кількості програм легко можна вибрати потрібну, в залежності від складу білизни та ступені забруднення. Персоналу потрібно лише натиснути кнопку запуску.
  • Гарантія. У професійних машин гарантія виробника 1-3 роки. На побутову техніку, при використанні її в виробничих цілях, гарантія (або гарантійні зобов’язання) не поширюються.

Як підібрати пральне обладнання для дитячого садка?

 

Вибираючи пральну техніку для дошкільного закладу, важливо правильно визначитися з завантаженням, звернути увагу на ресурс експлуатації. У дитячих садах, місткістю до 80 місць пральня може мати 1 приміщення, понад 80 місць — 2 приміщення (пральне і гладильне). Пральна і прасувальна кімнати повинні бути суміжними, а входи для здачі брудної та отримання чистої білизни — роздільними.

Мінімальний комплект:

  • професійна пральна машина на 7-10 кг (з ресурсом роботи не менше 10 тис.-15 тис. циклів)
  • сушильна машина на 7-10 кг
  • прасувальний каток з робочою шириною валу 120-140 см.

Для прасування фасонних виробів (халатів) використовується професійний прасувальний стіл з парогенератором і професійною паровою праскою. З метою економії місця сушильну машину можна поставити на пральну або купити стелажну модель NT3 . Додаткове оснащення: візки для перевезення сухого і мокрого білизни, стелажі для зберігання і сортування.

Ми підготували для вас 2 варіанти комплектації для пралень з різним навантаженням.

Пральня для дитячого садка продуктивністю до 60 кг в зміну

 

Пральня для дитячого садка продуктивністю до 100 кг в зміну

Сподіваємося, ці приклади допоможуть визначитися, який набір техніки потрібен для вашого дитячого садка. Комплектація може змінюватися, в залежності від навантаження, вимог до прання, площі приміщення. У нашому каталозі представлено широкий асортимент обладнання відомих європейських виробників, за допомогою якого можна вирішити будь-які завдання.

Звертайтеся! Ми допоможемо вибрати машини, які оптимально підійдуть для вашого закладу.

Приємний бонус. При покупці від 2-х одиниць обладнання — безкоштовні передпроектні роботи. Наші фахівці розрахують для вас навантаження, зроблять план розстановки техніки в AutoCAD, проведуть монтаж і пусконалагоджувальні роботи, навчать персонал роботі з технікою.