header-bg ukr alt

Пральня в фітнес-центрі

unven 07.03.2016

фитнесс-центр

Організація власної пральні в фітнес-клубі дозволяє прати негайно по мірі надходження білизни, контролювати якість прання, час виконання прання, позбавить від витрат на логістику.

Залежно від завантаженості можна підібрати оптимальний за ціною комплект прального обладнання. Помиляються ті, хто вважає, що можна купити побутові машини, тому що капіталовкладення мінімальні. Ремонт та запчастини для побутової техніки недешеві. Ресурс роботи побутових пральних та сушильних машин становить не більше 1500 годин, не розрахований на щоденну експлуатацію 8-10 годин. Сьогодні вирішити питання прання невеликих, але постійних обсягів, можна за допомогою професійних машин завантаженням 8-10 кг. Наприклад, разове завантаження таких машин складе близько 15 рушників вагою 450 г. Професійні пральні машини мають більшість функцій і параметрів промислових пральних машин, але відрізняється по конструкції (товщина металу корпусу, вага двигуна, комплектуючі тощо), меншим завантаженням, простим мікропроцесором з мінімальним набором програм і, як наслідок, ресурсом експлуатації. Для фітнес-клубів з прохідністю від 200 і вище чоловік на день необхідні вже промислові пральні машини завантаженням від 13-18 кг. До промислових машин можливе підключення автоматичного дозатора рідких миючих засобів, що оптимізує витрати і забезпечить високу якість прання навіть складно забрудненої білизни. Рекомендований режим роботи становить 12-16 годин на день – від першого до останнього клієнта, що є оптимальним для будь-якого фітнес-клубу.

Пральня продуктивністю до 100 кг в зміну

Пральня в фітнес-центрі продуктивністю до 100 кг за робочий день потребує приміщенні площею 5-15 м². Тут розміститься зона для сортування рушників та прально-сушильна зони. Зберігання чистої білизни може бути організовано тут же за умови достатньої площі або в іншому приміщенні.
Мінімальний комплект в такому випадку складається з професійної пральної машини на 10 кг та сушильної машини на 10 кг. При нестачі площі можна встановити стелажну прально-сушильну машину.

 

Пральня продуктивністю від 200 кг в зміну

Для пральні фітнес клубу з обсягами прання від 200 кг за зміну потрібне приміщення площею від 10-15 м². Пральня складатиметься із зони для сортування брудної білизни, пральної зони, де будуть розміщені одна або дві машини, сушильної зони, а також зони або окремого приміщення для зберігання чистої білизни.
Для такої пральні оптимальними будуть пральні машини із середнім (760 об/хв) або високим віджимом (900-1000 об/хв). Осільки махрові вироби не рекомендується віджимати вище 700-800 об/хв., пральні машини з середніми оборотами підійдуть якнайкраще. Для установки автоматичних дозуючих систем машина повинна бути укомплектована програмованим мікропроцесором, що дозволить оптимізувати витрати миючих. При віджиманні 700-800 об/хв. залишкова вологість махрових рушників складе близько 60%, тому сушильну машину бажано підбирати завантаженням трохи вище, ніж пральна. Таким чином, цикл сушіння буде відповідати циклу прання.