Машини хімчистки

unven 07.03.2016

Машины химчистки FIRBIMATIC

 

Протягом багатьох років Лондрі Трейд є офіційним і ексклюзивним представником FIRBIMATIC в Україні. Бренд FIRBIMATIC заслужено асоціюється з такими поняттями як якість, надійність і функціональність. FIRBIMATIC досяг рівня технічної і комерційної переваги, незрівнянної ні з однією іншою компанією на ринку.

Це визнаний виробник машин сухого чищення №1 у світі. Популярність концерну вражає — кожна друга машина хімчистки на планеті випущена цією компанією.

Завдяки тривалим науковим дослідженням і сучасним технологіям, FIRBIMATIC пропонує найбільш екологічно безпечні машини, з доступних сьогодні на ринку.

FIRBIMATIC має незрівнянно широкий модельний ряд для різних ринків, а також для роботи як зі стандартними, так і з альтернативними розчинниками.

Ми поставляємо в Україну машини хімчистки, що працюють на двох типах розчинника. Серія F (завантаження до 15кг) і серія Vortex (завантаженням 18кг і вище) використовують перхлоретилен для сухого чищення. Машини з вуглеводнем представлені серіями F AS і Ecogreen, відповідно. Індустріальні моделі комплектуються миючими блоками по 60 і 80 кілограм завантаження, з максимальним завантаженням блокової системи 240 кілограм.

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого бізнесу. Виробник пропонує безліч додаткових опцій для чищення шкіри та хутра.

Телефонуйте!