Машини хімчистки

unven 07.03.2016

Машини сухої чистки та аквачистки

Протягом багатьох років Лондрі Трейд є офіційним і ексклюзивним представником FIRBIMATIC в Україні. Бренд FIRBIMATIC заслужено асоціюється з такими поняттями як якість, надійність та функціональність. FIRBIMATIC досяг рівня технічної і комерційної переваги, незрівнянної ні з однією іншою компанією на ринку.

Це визнаний виробник машин сухого чищення №1 у світі. Завдяки тривалим науковим дослідженням і сучасним технологіям, FIRBIMATIC пропонує найбільш екологічно безпечні машини, з доступних на сьогодні. Виробник має незрівнянно широкий модельний ряд для різних ринків, а також для роботи з різними видами розчинників, пропонує безліч додаткових опцій для чищення шкіри та хутра. Індустріальні моделі комплектуються миючими блоками по 60 та 80 кілограм завантаження, з максимальним завантаженням блокової системи 240 кілограм.

У зв’язку з підвищеними екологічними вимогами в Європі, ринок чистки виробів поступово переходить на більш екологічні алтернативи, ніж чистка в розчиннику. Наша компанія пропонує рішення, яке цілком може замінити суху чистку в розчиннику. SoftWash® Extreme Care – це комплексне рішення, що включає в себе високотехнологічні машини аквачистки та спеціальні миючі засоби для них. Технологія SoftWash® не тільки не поступається якістю чищення традиційної хімчистці, а й значно скорочує операційні витрати. На додаток до цього, ціна комплекту обладнання для аквачистки в два рази нижче машини хімчистки.

Телефонуйте!