header-bg ukr alt

Прасувальне обладнання для пралень та хімчисток

unven 07.03.2016

Прасувальне обладнання BATTISTELLA® для професіоналів

 

У цьому розділі представлено обладнання, яке застосовується в пральнях або хімчистках для прасування виробів після прання, аквачистки або сухого чищення (хімчистки). Традиційно даний вид обладнання називають фінішним або обладнанням ВТО (волого-теплової обробки). На відміну від прасувальних машин, які гладять пряму білизну, це обладнання використовується в пральнях і хімчистках для фінішної (остаточної) обробки фасонних виробів (медичні халати, уніформа, брюки, піджаки, пальто і т.д.).

З відомим італійським виробником Battistella ми співпрацюємо вже кілька років. Це дозволяє нам твердо гарантувати якість та надійність продукції заводу. Модельний ряд і асортимент цієї техніки широкий та різноманітний, повністю задовольняє попит споживачів.

Прасувальне обладнання постачається з великим вибором опцій, які задовольнять індивідуальні потреби будь-якої пральні або хімчистки. У нас на складі завжди в наявності найпопулярніші моделі прасувальних столів, витратні матеріали та запчастини до прасувальної техніки Battistella. Інженери сервісної служби сертифіковані виробником для ведення монтажних, сервісних і ремонтних робіт.

Окрім того, цей виробник пропонує, мабуть, найкраще співвідношення ціни і якості в Україні.

Телефонуйте!