Прасувальне обладнання для пралень та хімчисток
unven 17.03.2016

Ротаційна кабіна

ціну уточнюйте

Ротаційна кабіна

ціну уточнюйте
© Юрченко Аделаида

Роторна кабіна замінює собою два пристрої: пароманекен для прасування верхнього одягу і топпер для прасування штанів. А тому є одним з найважливіших елементів будь-якої хімчистки, наявність цього пристрою дозволяє економити вільне місце, до того ж придбати кабіну дешевше, ніж витратитися на топпер і пароманекен.

Кабіна виготовляється в двох варіантах: з можливістю підключення до центральної магістралі пару і з власним парогенератором потужністю 9 – 12 кВт. В обох варіантах є вентилятор для сушіння одягу.

Стиснене повітря застосовується тільки для управління пневмоаппаратурою і підключається або від центральної магістралі, або від іншого компресору хімчистки. Роторна кабіна підключається до вентиляції. За замовленням роторну кабіну можна комплектувати другим набором манекена для пропарювання піджаків, плащів і т.д., якщо не вистачає штанів для обробки.

Роторна кабіна займає всього лише 1 кв.м. площі і є досить продуктивним агрегатом, що прикрашає будь-яку хімчистку. Зазвичай в безпосередній близькості монтується прасувальний стіл для остаточної обробки одягу і місцевого підпрасування (наприклад, лацкани, клапани кишень і т.п.).

Модель 100А

Вбудований парогенератор потужністю 12 кВт, вбудований вентилятор потужністю 0,75 кВт, з вентилем витягування повітря на ручному управлінні.

Модель 100V

Підключення до зовнішнього джерела подачі пару (макс. 5 Бар) Споживання пару 20-25 кг/год, вбудований вентилятор потужністю 0,75 кВт, з вентилем витягування повітря на ручному управлінні.

Додатково обидві моделі можна укомплектувати більш сильним вентилятором потужністю 1,125 кВт.

Також ротаційні кабіни використовуються у швейній промисловості для надання форми шкарпеток і панчіх. В цьому випадку кабіна комплектується спеціальним пристроєм, на яке кріпляться відповідні форми. Виробник пропонує широкий вибір форм різних розмірів і призначення. Роботу оператора такої кабіни можна подивитися на цьому відео.