header-bg ukr alt
Прасувальні машини для пралень
unven 15.03.2016

Індустріальні каландри DANUBE

ціну уточнюйте

Індустріальні каландри DANUBE

ціну уточнюйте
© Юрченко Аделаида

Якщо у пошуках прасувального обладнання для пральні продуктивністю до півтори тонни за зміну, то каландр компанії IRON підійде.

Всі прасувально-сушильні каландри торгової марки IRON забезпечують відмінну якість обробки білизни, завдяки системі прасування з допомогою прасувальних стрічок і валу. Вони оснащені останнім поколінням системи управління PLC, спеціально створеної компанією IRON, яка дозволяє створювати та змінювати до 20 призначених для користувача програм обробки білизни. За допомогою PLC, оператор в будь-який час може легко виконати необхідні налаштування з клавіатури контролера. Каландри IRON можуть бути додатково оснащені “віддаленим доступом”, який дозволяє здійснити мережне з’єднання між постачальником і оператором каландру, що дає можливість технічної підтримки оператора в режимі реального часу, наприклад, у випадку збоїв у роботі електроніки, інших ускладнень. Також це дає можливість відновлення або створення нових програм роботи обладнання.

Прасувальні каландри з системою складання Platinum

Каландри серії Platinum – це високопродуктивні сушильно-прасувальні машини зі стрічковою системою прасування, яка включає в себе поздовжній і поперечний складачі. Універсальність каландрів поєднує в собі високу продуктивність до 200 кг/год і багатофункціональність поряд з компактним розміром.

При роботі на каландрі всього один оператор зможе досягти максимальної продуктивності використовуючи обладнання, що подає з затискачами для білизни великих розмірів. Білизну можна прасувати і складати в один або два потоки. При цьому ширина білизни в один потік повинна бути 1600мм або більше для роботи складача. Працюючи у два потоки (обидва потоки є незалежними один від одного), складач буде працювати з мінімальною шириною 900мм.

Прасувальний каландр з поздовжнім складачем Gold Fold

Каландри серії Gold Fold – це високопродуктивні прасувально-сушильні машини зі стрічковою системою прасування і поздовжнім складачем, Прасування білизни відбувається в один або два потоки. При поділі білизни на два потоки, обидва потоки є незалежними один від одного.

Каландри Gold Fold мають два варіанти виготовлення: з фронтальною подачею і поверненням білизни, а також з фронтальною подачею білизни і виходом білизни з тильної сторони машини. У разі виконання машини з фронтальним завантаженням і поверненням білизни, оператор подає для прасування, а потім забирає складену і випрасувану білизну зі столу під спеціальним пристроєм з фронтальної сторони машини.

Особливості прасувальних каландрів виробництва IRON:

  • Бічній складач.( серія Platinum)
  • Обладнання, що подає з затискачами для білизни великих розмірів.
  • Частковий байпас.
  • Дистанційне керування.
  • Пристосування для збору білизни з тильної частини каландра, для маленьких виробів.
  • Повернення білизни.
  • Аспіраційний стіл для подачі білизни.
  • Подвійний притиск.
  • Виконання для нестандартної напруги