Догляд за пральною машиною
Хімічні добавки від миючого засобу і пом’якшувача тканини можуть залишати неприємний запах в пральній машині. Ми рекомендуємо такі нескладні правила, які допоможуть Вам підтримувати порядок і чистоту в пральній машині. Щоб позбутися неприємного запаху використовуйте матеріал типу мочалки, який не має абразивних властивостей. Заповніть відсік для відбілювача засобом з вмістом хлору і додайте міру миючого засобу. Виберіть високий температурний режим і основний цикл прання. Після закінчення циклу промийте бак. Для хімічного чищення, виберіть цикл гарячої води з одною квартою оцту, цього достатньо один раз в квартал. Не додавайте одяг до цього циклу. Під час спеки і високої вологості, тримайте кришку відкритою, коли машина не використовується.
Монтаж сушильної машини
Монтаж Вашої сушильної машини бажано виконувати як можна ближче до зовнішньої сторони будинку. Ось чому: стандартне 8 кг. завантаження білизни після прання і віджимання важить на 40% більше. Це означає, що ваша сушильна машина повинна випарувати близько 3,2 л. води. Надмірна вологість причина цвілі та інших проблем усередині будинку. Тому монтаж сушильної машини до зовнішньої сторони необхідний. Є кілька типів матеріалів, доступних для відведення пари, вони внесені в список в порядку переваги:
1. Металева труба – алюміній, сталь або гальванізована (оцинкована) сталь, нагально рекомендується.
2. Гнучкий метал – прийнятно.
3. Гофрошланг з тонкої фольги – неприпустимо.
4. Гнучка пластмаса – неприпустимо.
Незалежне агентство випробування Facts To Consider Underwriters Laboratories Inc (США) , яке регулює національні вимоги з безпеки, вимагає, щоб виробники сушильних машин”, включили явні інструкції, які визначають, що тільки тверда або гнучка металева труба повинна використовуватися для відведення пари, якщо прилад не був досліджений для використання з неметалевої трубою” .Maytag та інші головні виробники сушильних машин проти використання гнучкої пластмасової труби (металопластик включно). Хоча гнучка пластикова труба дешевий матеріал і простий в установці – дотримуйтесь інструкцій виробника. Якщо є можливість, використовуйте сталеву або алюмінієву трубу 4-дюймового діаметра “сотку”. Не рекомендується використання труби меншого діаметру. Якщо використовується гнучка металева труба, необхідний тип з товстої стінкою. Не використовуйте гнучку трубу з тонкою стінкою з фольги. Ніколи не використовуйте пластикову трубу. Не встановлюйте відвід сушарки в будь-яку стіну, стелю, приховане місце будівлі, підвал, в газову магістраль або будь-який інший загальний димохід або трубу. Уникайте зайвих вигинів труби при монтажі.
Тривалий час циклу сушіння
Довгий час сушіння не може бути поломкою Вашої сушарки! З сушильної машиною все в порядку! Фактично час сушіння може залежати від багатьох причин: типу і розміру, товщини предмету одягу, змісту волокна, і т.д. Взагалі, 6 банних рушників сохнутимуть в сушарці приблизно 40-50 хвилин, включаючи час охолодження. Брюки, слакси, сорочки, шорти, плаття, і т.і., буде сохнути 30-40 хвилин. Збільшення обсягу білизни з більш довгим циклом охолодження призводять до тривалого часу сушіння. Охолодження відбувається в кінці циклу, білизна перемішується без участі високої температури, щоб мінімізувати зминання. Крім того, деякі сушарки пропонують додаткове перемішування без високої температури, щоб дозволити брати білизну, коли це необхідно. Використання труби меншого діаметру (див. п.2) ускладнює відведення пари і збільшує час сушіння. Чистіть фільтр після КОЖНОГО циклу сушіння, так як засмічення фільтрів обмежує повітряний потік. Використовуйте сушіння за призначенням згідно інструкції. При сушінні необхідно відсортувати білизну. Речі, які довго сохнуть (махрові рушники) і білизну що сохне швидше не завантажувати одночасно. Перевантаження може збільшувати час сушіння, для якісного сушіння необхідний вільний простір для обертання білизни і вільного проходження повітряних потоків. Порушення правил викликає нерівномірне висихання або навпаки пересушування білизни. Висока температура сушіння може призвести до зминання тканини.
Як температура води впливає на результати прання
Температура води впливає на результати прання, поряд з кількома іншими взаємодіючими факторами. Три головні чинники: механічний вплив на білизну пральною машиною, хімічна дія миючих засобів – відбілювачів і інших добавок та теплова від теплої або гарячої води. Створення оптимального балансу забезпечує якісне виконання прання. Якщо будь-який з цих трьох факторів ослаблений, інший повинен бути посилений. Наприклад, використовується холодна вода, теплова енергія відсутня, щоб підтримувати ті ж самі результати чищення, необхідно або збільшити кількість миючого засобу або збільшити тривалість прання. Однак тривале прання може мати негативні ефекти, наприклад знос тканини. Тепла вода збільшує ефективність миючого засобу. Хімічні реакції при високій температурі відбуваються швидше, ефективність миючого засобу та інших добавок зростає. Якщо температура води низька (нижче 20°С) необхідно використовувати рідкий миючий засіб. Оптимальна температура для прання для більшості тканин становить 40-50°С. Для найкращих результатів прання використовуйте якісний пральний порошок. Не періть одночасно білу і кольорову білизну, різну за вазгою і складом волокон. Для прання без зминання, ми рекомендуємо наступне: в пральній машині використовуйте постійний цикл прання (в гарячій воді для бавовняних тканин) тобто ті режими прання, які рекомендовані для певного типу білизни. Завантажте машину сухим, розгорнутим одягом. Не застосовуйте силу при завантаженні білизни в пральну машину. Рекомендується завантажувати машину трохи менше максимального обсягу.