Сервіс та ремонт

unven 06.03.2016

Сервисная служба ЛОНДРІ ТРЕЙД

Наше головне завдання – забезпечити безперебійну роботу техніки у Вашій пральні або хімчистці.

Всі фахівці сервісної служби мають вищу інженерну освіту, досвід роботи зі складним обладнанням для пральні і хімчистки, а також уважні і попереджувальні по відношенню до замовника.

Фахівці сервісної служби Лондрі Трейд пройшли навчання на заводах відомих світових виробників прального обладнання та хімчистки – DANUBE, GMP, AIRON,  FIRBIMATIC, ANGHINETTI/CAMPTEL. 

men

Знання і практичні навички, отримані в ході семінарів від провідних технічних фахівців постачальників, дозволяють нам робити сервісне обслуговування і ремонтні роботи будь-якої складності.

Сервісна служба покликана виконувати наступні завдання:

 • гарантійне і післягарантійне обслуговування прального обладнання, обладнання хімчистки
 • сервісне обслуговування (договір про проведення сервісного обслуговування може бути укладений як в гарантійний період роботи обладнання, так і в післягарантійний період)
 • ремонтні роботи прального обладнання і обладнання хімчисток будь-якої складності
 • забезпечення широкого асортименту запасних частин на складі
 • технічні консультації при виборі обладнання для пральні та хімчистки
 • проведення передпроектних робіт (розміщення обладнання на плані приміщення в програмі Autocad, підготовка пакету технічних умов для встановлення)
 • рекомендації з підготовки необхідних технічних комунікацій (вода, електроживлення, вентиляція)
 • шеф-монтажні і пуско-налагоджувальні роботи
 • навчання персоналу роботі з пральним, фінішним обладнанням і машинами хімчистки і аквачистки
 • інформаційна та технічна підтримка клієнтів на всіх етапах співробітництва

У розпорядженні сервісної служби завжди знаходиться широкий асортимент запасних частин і витратних матеріалів, необхідний як для поточного сервісного обслуговування, так і для можливого ремонту.
Розміщення обладнання на плані приміщення дозволяє правильно підготувати необхідні технічні комунікації, а також оптимально організувати технологічний процес в пральні.
Шеф-монтажні роботи проводяться після того, як підготовлені всі необхідні технічні комунікації на місці установки. У шеф-монтаж входить підключення обладнання до готових комунікацій, тестовий цикл, навчання обслуговуючого персоналу роботі з обладнанням. Цей аспект діяльності сервісної служби дуже важливий, оскільки від правильності монтажу обладнання залежить його тривала і безперебійна робота.

Гарантійні зобов’язання

Гарантійні зобов’язання виробників, згідно з двосторонніми договорами, на території України підтримує сервісна служба “Лондрі Трейд”.

 • Гарантійні зобов’язання поширюються як на дефекти основного виробу, так і на дефекти комплектуючих.
 • Гарантійні зобов’язання є повними і складають 12-36 місяців з моменту підключення обладнання.
 • Гарантійні зобов’язання можуть бути продовжені за особливою згодою клієнта
 • Час реагування на рекламацію замовника не більше 48 годин.

Після закінчення терміну гарантії ТОВ “Лондрі” продовжує здійснювати підтримку своїх клієнтів, як інформаційно, так і технічно.
Поряд з гарантійним обслуговуванням ми також надаємо послуги з сервісного обслуговування. Проведення сервісного обслуговування дозволяє експлуатувати обладнання без ремонту тривалий час. В гарантійний період служби сервісне обслуговування є одним з умов гарантії. Після закінчення гарантії сервісне обслуговування може бути продовжено, що залежить тільки від побажань клієнта. А він повинен бути зацікавлений в якісному сервісному обслуговуванні в першу чергу.
Інформаційна та технічна підтримка дуже важлива, оскільки в процесі експлуатації можуть виникати позаштатні ситуації, що вимагають певних знань та практичних навиків з одного боку, і витратних матеріалів або запасних частин з іншого. Працюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану підтримку нашого обладнання незалежно від терміну гарантії.
Пам’ятайте, що під час вибору промислового обладнання для пральні і хімчистки, потрібно звертати увагу не тільки на надійність самого обладнання і престиж виробника, але і компетентність постачальника, його професіоналізм, що виявляється в підтримці клієнта не тільки на етапі продажу, але і після установки обладнання.
Ми пропонуємо оригінальні запасні частини для професійних пральних, сушильних, прасувальних машин, машин хімічної чистки і устаткування ВТО, таких виробників як: Alliance Laundry Systems, IPSO, AIRON, DANUBE, Speed Queen, UniMac, PRIMUS , MAYTAG, ASKO, CAMPTEL, FIRBIMATIC, GMP. Усі запасні частини закуповуються безпосередньо на заводі-виробника. Така співпраця дозволяє пропонувати покупцеві найкращі ціни на ринку, одночасно гарантуючи безумовну якість реалізованих деталей. У нашому переліку запасних частин ви зможете знайти практично будь-яку деталь. У разі відсутності необхідної деталі на нашому складі, поставка виробу за індивідуальною заявкою займе від трьох до п’яти днів. Технічна підтримка при купівлі та встановлення запасних частин. Можливості установки придбаних деталей висококваліфікованими інженерами. Офіційні гарантії на всі запасні деталі.