header-bg ukr alt

Мистецтво прання або система професійного прання

© Юрченко Аделаида

Ви відкрили пральню, але на практиці виявилося, що собівартість прання досить висока? Високий відсоток перепирання? Пральня не справляється зі складними забрудненнями? Білу білизну не вдається відіпрати “до чистоти”? І, нарешті, ви перете тими порошками, що купили в найближчому супермаркеті і тими, чию рекламу безупинно бачите по телевізору? А результат Вас не влаштовує? Тоді запросіть нас! Ми вирішимо всі ці питання і багато інших.

“Система професійного прання”, розроблена хіміками-технологами, стане Вашим вірним помічником. Ми допоможемо вам правильно вибрати Основний миючий засіб, Підсилювачі прання, Кондиціонер для тканини.

Миючі засоби, підібрані професіоналами, зроблять роботу пральні гігієнічною і безпечною, а спеціальні програми прання та дозуючі системи оптимізують витрати і дозволять домогтися відмінного результату. Запропонована хімія може використовуватися на будь-яких пральних машинах і для всіх видів тканини.

Наша компанія працює лише з гіпоаллергенною хімією. Ми пропонуємо щадні технології прання, що забезпечують максимальне збереження білизни. Хлоровмісні засоби ми застосовуємо у виняткових випадках (близько 7%), але при цьому обов’язково проводимо обезхлорування.

Ми працюємо для Вас:

Підберемо оптимальну технологію прання, виходячи зі ступеню і специфіки забруднення білизни, типу тканини, жорсткості води та ін.

Підрахуємо собівартість прання, враховуючи ваші побажання і фінансові можливості.

Допоможемо організувати бухгалтерський облік списання миючих засобів.

Встановимо, налаштуємо і будемо обслуговувати дозуюче обладнання.

За наявності вільно програмованого мікропроцесора у пральних машинах – напишемо програми, необхідні Вам.

Дамо консультації з підбору та обслуговування прального обладнання, забезпечимо ремонтні роботи і технічне обслуговування.

Що Вам дасть наша робота:

Оптимізація витрат

Специфіка білизни пральні та Ваші побажання будуть покладені в основу системи підбору прання для Вас. Зменшиться кількість повторних прань. Оптимальна витрата миючих засобів знизить собівартість прання.

Дозатори виключають можливість розкрадання миючих засобів.

Відмінний результат

Чудове видалення важких плям і бездоганна білизна. Хімія дбайливо ставиться до тканин. Спеціально підібрана для Вас система прання забезпечить обробку білизни за найвищими стандартами якості.

Дезінфекція

За різних комбінацій миючих засобів і програм прання можна досягти відмінного дезінфікуючого ефекту, що задовольнить найвибагливіші вимоги.

*99% бактерій гине за 60°С та тривалості прання не менше 15 хв.

Простота використання

Не потрібна особлива кваліфікація працівників пральні. За програми прання з використанням порошків працівники пральні користуються “дозувальною діаграмою” з суворим дозуванням в залежності від програми прання. А дозуюча система для рідкої хімії працює за принципом “Обери 1 із запрограмованих режимів прання і натисни кнопку “Старт”.

Безпека

Гіпоалергенна хімія.

Переваги автоматичних дозуючих систем:

  • автоматизований процес прання;
  • стабільно висока якість прання, не залежить від людського фактору;
  • краще рішення для білизни/спецодягу сильного ступеню забруднення;
  • мікропроцесорний контроль статистики прання;
  • контроль витрати миючих засобів;
  • відсутність прямого контакту персоналу з миючими засобами (гіпоалергенне прання);
  • збільшення терміну слугування білизни;
  • збільшення терміну слугування пральної машини (до складу миючих засобів включені спеціальні інгібітори і комплекси, які захищають внутрішні поверхні і запобігають утворенню накипу).

Наші фахівці готові оснастити Вашу пральню системами автоматичного дозування і комплексом миючих засобів, які забезпечують найбільш високі гігієнічні та якісні стандарти прання.

Наша співпраця дозволить Вам стати власником системи професійного прання, яка вирішить всі проблемні питання і покаже відмінні результати.

Ми зупинили свій вибір на великих виробниках хімії для пралень, що мають відмінну репутацію в галузі. Заводи оснащені сучасним обладнанням, дотримуються всі європейські норми екологічної безпеки. Хімія гіпоалергенна, миючі засоби не містять хлору (за винятком спеціалізованих засобів для медицини і т.п.), хімічний склад миючих засобів делікатний відносно до тканин.