header-bg ukr alt
Сушильні машини для пралень (барабани)
unven 10.03.2016

Сушильна шафа ASKO

ціну уточнюйте

Сушильна шафа ASKO

ціну уточнюйте
© Юрченко Аделаида

Не всі випрані речі можна сушити в сушильній машині. Не весь одяг потребує прання. Ця сушильна шафа не тільки для білизни.

Багато хто думає, що сушильна шафа і сушильна машина виконують одну й ту ж роботу, але це не так. У сушильній шафі можна сушити мокрий і сирий одяг, черевики, чоботи, рукавички, капелюхи і багато інших речей, які не потребують прання, але можуть виявитися мокрими, а також випрану білизну, яку не можна сушити в сушильному барабані. Деякі речі, безумовно, не слід завантажувати в сушильну машину, якщо Ви хочете, щоб вони зберегли первісну форму.

Нові сушильні шафи ASKO дуже місткі, у них може поміститися стільки ж білизни, скільки на білизняний мотузці довжиною 16 метрів! При цьому нам хотілося б усунути існуючу оману про велику витрату електроенергії – сушильні шафи надзвичайно економічні!
А крім того, що важливо, сушильні шафи виконані в єдиному дизайні з пральними і сушильними машинами ASKO. Це зроблено для того, щоб все у Вашій пральні було гармонійно і сучасно.

Сушіть швидко

Діти люблять стрибати по калюжах, грати на мокрому від дощу піску або кататися по снігу, і якщо Ви хочете зберегти їх одяг, потрібно якнайшвидше висушити промоклі комбінезони, плащі й черевики. Для цього ідеально підходить наша нова сушильна шафа. Всього через 2 години Ви і Ваші діти будете готові до нових пригод.

Сушіть дбайливо

Шовкову сорочку краще сушити без віджимання, а вовняний джемпер – на горизонтальній поверхні. Перегляньте етикетки на своєму одязі і Ви дізнаєтеся, що багато виробів і тканин потребують особливо обережної обробки. Наприклад, вимагають обережного поводження шовк, оксамит і атлас. Вироби з цих тканин зручно сушити в сушильній шафі.

Сушіть багато

Наші сушильні шафи мають три ряди висувних вішалок, на яких можна розмістити богато речей. Це означає, що Вам більше не потрібно розвішувати випрану білизну у ванній або на окремій стійці в пральні.

Сушіть взуття

Буває, що Вас несподівано настигне дощ, захочеться пройтися по калюжах, або футбольне поле або бігова доріжка перетвориться у ванну з бруду. Покладіть своє мокре взуття на підставку для взуття, і воно скоро знову стане сухим.

Мокрі капелюхи і рукавички

На внутрішній стороні дверей є кронштейн для капелюхів і рукавичок.

Низький рівень шуму

Ми попросили наш відділ розробок створити найбільш безшумні сушильні шафи, які тільки можливо. Вони створили модель з рівнем шуму лише 58 дБ.

Простота встановлення

Встановіть шафу в добре провітрюваному приміщенні або підключіть до вентиляційної системи патрубком, що входять в комплект, і включіть в розетку.

ПРОГРАМИ СУШІННЯ
Автоматичні програми:
– Екстра сухе
– Сухе
– Сухе нормальне
Програми за часом (таймер 0,5 – 12  год.):
– Підігрів
– Сушіння за заданим часом
– Холодне сушіння

ОПЦІЇ
– Встановлення температури: низка / нормальна
– Провітрювання (вентиляція 2 сек/хв. на протязі 2-х годин)
– Прискорене сушіння
– Відстрочка старту: 1 – 24 год.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сушильна шафа ASKO DC7583
Місткість (бавовна)3,5 кг
Енергоспоживання0,7 кВт/кг
Тривалість сушіння
(При нормальній температурі)
120 хв
Рівень шуму56 дБ
ЕЛЕКТРОНАГРІВ
Електричне живлення220В/1/50Гц
Запобіжник10 А
Потужність ТЭНа1,5 кВт
Потужність вентилятора35 Вт
Довжина шнура200 см
ГАБАРИТИ
Ширина600 мм
Глибина640 мм
Висота1840 мм
Регулювання висоти- мм
Вага65 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Штанга для вішалок1 шт.
Підставка для взуття1 шт.
Вішалка на дверцятах1 шт.
Вішалка для рукавичок1 шт.