Sutter

pride 08.04.2016

SUTTER Professional (Италия)

SUTTER Professional — італійський виробник безфосфатної хімії для професіоналів

 

SUTTER Professional — відомий виробник професійних миючих засобів для пральні, ресторану та клінінгу. Повна лінійка хімії SUTTER представлена на сайті profhim.in.ua.

Лондрі Трейд є ексклюзивним представником заводу в Україні. Вся хімія сертифікована в Україні. Наші хіміки-технологи пройшли стажування в Італії і зможуть знайти оптимальне рішення для будь-яких проблем, пов’язаних з прибиранням, пранням, миттям посуду або підтриманням чистоти на кухні.

Миючі засоби компанії мають високу концентрацію і вкрай ефективні при невеликих дозуваннях. Виробник пропонує ряд рішень для автоматизації роботи пральні. Ми також імпортуємо автоматичні системи подачі миючих засобів, які пропонують точне дозування хімії і дозволяють вести детальний контроль над витратою миючих засобів в пральні. Таким чином ми можемо надати повний комплекс послуг при замовленні “пральні під ключ” – від підбору прального обладнання до навчання персоналу та створення програм для прання білизни. Наші технологи зможуть створити оптимальні програми прання – висока якість при невеликих витратах хімії і ресурсів.