header-bg ukr alt

Професійні технології прання. Як знизити собівартість прання?

© Юрченко Аделаида

Наші численні клієнти дозволяють нам час від часу отримувати цікаві статистичні дані. Так ми дізналися, що у 7 з 10 пралень говорять таке: “перемо хорошими порошками, ми стежимо за рекламою!”, “обов’язково замочуємо ресторанну білизну на ніч”, “кращий засіб від плям – БІЛИЗНА”, “перекис відмінно відбілює”, “що ви вчите нас як прати – ми, що вдома не перемо?”. Чесне слово, це справжні висловлювання працівників пралень. Розуміємо, що складно знайти кваліфікований персонал. Адже завжди можна запросити кваліфікованого технолога для консультації. І не треба при цьому думати, що він вас “розводить” на професійні миючі засоби. Відмінний технолог дозволить вам не витратити зайве на тих самих миючих засобах, а правильно написані програми прання дозволять заощадити ще й воду з електороенергією.

Ось приклад з життя: власниця пральні поскаржилася, що подорожчали порошки і тепер собівартість прання значно підвищилася. У розмові з нашим технологом з’ясувалося, що перуть вони ….побутовими порошками і рекламно-популярним засобом від плям. Дозування порошку … 10г на кілограм білизни! Але все одно погано пере і змушені перепирати (для ясності – дозування в даному випадку повинна була бути 20г!). Наш технолог запропонував професійну систему прання і суворі дозування: 1) основний миючий засіб – рідкий безфосфатний пральний порошок; 2) підсилювачі прання – кисневий відбілювач  і плямовивідний засіб для сильнозабрудненої білизни; 3) кондиціонер-нейтралізатор. Результат – собівартість прання знизилася в 1,5 рази (і за витратою миючих засобів, і з урахуванням різкого зменшення перепирань).

Цей приклад і багато інших показують, що технологій прання у багатьох пральнях практично не існує. Відсоток зношення білизни великий. Так, торік один великий столичний готель висунув претензію комерційній пральні на значну суму коштів з чотирма нулями за річне зношення білизни.

Як показує практика, найбільшому зношенню піддаються ресторанний, кухонний, SPA та лікарняний текстиль. Для прання часто використовують хлор, луг, перекис, щавлеву кислоту, перуть на програмах з кип’ятінням. В результаті – зношення текстилю дуже і дуже значне.

Професійні системи прання з використанням професійної хімії дозволяють ефективно відпирати будь-які забруднення, при цьому термін слугування текстилю може досягати 6-8 років (доведено в світовій практиці!).

Оптимальне використання пральної хімії, ресурсів (води, електроенергії) і стабільна якість – основні переваги професійного прання.

Багато хто вважає, що професійна хімія – це дороге задоволення. Так де ж економія?

Ось головні аргументи на користь професійного прання:

1. Автоматичні дозатори рідких миючих засобів дозволяють оптимізувати витрати і контролювати персонал.
2. Відсоток перепирання знижується до 1-2%.
3. Подовжується термін слугування текстилю, а, значить, зекономлені кошти на щорічні закупівлі.
4. Робота препаратів починається вже при 40°, що дозволяє прати на менш енергоємних циклах.

Наші технологи готові запропонувати вам професійні технології прання і професійні хімікати, що забезпечить вашій пральні гарний прибуток, високу якість послуг і задоволених клієнтів.

Періть з нами, періть професійно і досягайте відмінних результатів!