header-bg ukr alt

Устаткування для міні-пральні

unven 07.03.2016

мини прачечная

Профессиональная стиральная машина 10 кг с сушкой

Для невеликих, але стабільних обсягів, виробники пропонують обладнання, розроблене для малих пралень або як їх ще називають міні-пралень.

Професійні пральні машини мають більшість функцій і параметрів промислових пральних машин, але відрізняється за конструкцією (товщина металу корпусу, вага двигуна, комплектуючі тощо), меншим завантаженням 7-10 кг, простим мікропроцесором з мінімальним набором програм і як наслідок – ресурсом експлуатації.

Також професійні пральні машини вирішують питання економії робочого простору. Ряд моделей дозволяє встановити сушильну машину на пральну, скріпивши їх спеціальними скобами в стелаж (наприклад, ASKO). Машини з великою вагою і габаритами випускаються вже зібраними в стелаж в єдиному корпусі (наприклад, ALS). У довгому, але вузькому приміщенні, пральні та сушильні машини можна поставити поруч, тому що їх компактність і простота конструкції не вимагають великих технологічних відступів від стін та між самими машинами.

Такі конструктивні рішення дозволяють невеликим підприємствам отримати високу продуктивність на обмеженій площі при оптимальних витратах на пральне обладнання.

 

Міні-пральня продуктивністю до 60 кг в зміну

Для організації міні-пральні з невеликими обсягами і обмеженою площею підійде приміщення від 5 м². Пральня включатиме зону для сортування брудної білизни, прально-сушильну і прасувальну зони. Відокремленим має бути приміщення для зберігання чистої білизни.

Мінімальний комплект в такому випадку складається з професійної прально-віджимної машини на 7кг, сушильної машини на 7 кг і прасувального катка з робочою шириною валу 120-140 см. Машини можна зібрати в стелаж для економії місця.

Устаткування для міні-пральні продуктивністю до 200 кг в зміну

Для міні-пральні з обсягами прання від 160 кг в зміну і обмеженою площею підійде приміщення від 10 м². Пральня включатиме зону для сортування брудної білизни, прально-сушильну і прасувальну зони, а також зону або окреме приміщення для зберігання чистої білизни.

Мінімальний комплект в такому випадку складається з двох стелажних професійних прально-сушильних машин на 10 кг, прасувального катка з робочою шириною валу 140 см, при необхідності – для прасування фасонної білизни можна додати професійний прасувальний стіл з парогенератором. Стелажні моделі не тільки дозволяють економити квадратні метри, а й зручні для користувача: з нижньої пральної машини білизна відразу перекладається у верхню сушильну машину.

Наименование Кол-во
1

Прально-сушильна машина NT3
(Двоповерхова модель – пральна знизу, сушка вгорі)

2
2 Прасувальні катки e140.25 1
3 Візок для пральні 2
 
4.2