Прасувальні машини для пралень

unven 07.03.2016

Прасувальні машини GMP, DANUBE та BMM WESTON — якісне прасування прямої білизни в пральні

Прасувальні каландри (сушильно-прасувальні катки) використовуються в пральнях, де потрібна дуже висока якість прасування прямої білизни. Після прання в високошвидкісний пральній машині (G фактор 300 і більше) білизну можна відразу відправляти на прасування. Прасувальні каландри не тільки прасують білизну, але і досушують ії в процесі прасування. Така техніка коштує дорожче, ніж прасувальний каток, але ви економите на придбанні сушильного барабана та отримуєте чудово відпрасованою білизна на виході.

Прасувальні катки також призначені для прасування прямої білизни. На відміну від прасувального каландра, де нагрівається прасувальний вал, у катків нагрівається жолоб, до якого вал притискає білизну при прасуванні. Тут можна гладити білизну із залишковою вологістю до 25%, а це значить, що навіть після віджимання 1000 об/хв білизну потрібно підсушити в сушильному барабані. Ширина валу прасувальних катків може досягати двох метрів, діаметр вала – 300 мм, а продуктивність до 50 кг на годину. Прасувальний каток – це недороге рішення при гідній якості прасування для більшості пралень.

На ринку України ми представляємо моделі європейських виробників – GMP Commerciale (Італія) та DANUBE International (Франція) з ексклюзивними правами продажів. Ці компанії займаються виробництвом прасувальних катків та каландрів кілька десятків років. Їх машини відрізняються найсучаснішими технологічними рішеннями, надійністю і економічністю. Наш Сервісний Відділ здійснює передпроектні роботи, монтаж, сервіс та ремонт всього обладнання. Персонал Сервісного Відділу – це фахівці з вищою технічною освітою, які пройшли стажування на заводах-виробниках, де отримали сертифікацію на проведення монтажних, сервісних та ремонтних робіт. На нашому складі завжди в наявності запасні частини та витратні матеріали до машин наших постачальників.

Телефонуйте! Ми допоможемо зробити правильний вибір